مدل های پرطرفدار آدیداس

چگونه کفش‌ های برگزیده آدیداس را انتخاب کردیم؟

مدل های پرطرفدار آدیداس

هنگام انتخاب یک جفت کفش آدیداس جدید باید ویژگی‌های متعددی را لحاظ کرد و ما سعی کردیم که مجموعه‌ ای از بهترین کفش‌ های فعلی این برند را گرد‌آوری کنیم. در فهرست پیشنهادی ما،کفش‌ هایی با جنس‌ ها و شکل‌ های مختلف و همچنین انواع ضربه‌ گیری و رنگ قرار دارند. البته برخی ویژگی‌ ها مهمتر از سایر قابلیت‌ ها هستند به خصوص هنگامی که عملکرد نسبت به شکل ظاهری در اولویت قرار می‌گیرد. البته بدون تردید، زیبایی کفش نیز مهم است به خصوص اگر هدف شما از خرید کفش، مد روز بودن باشد و نه ورزش کردن با آن. در چنین وضیعتی باید به ترکیب جنس پارچه و رنگ کفش توجه کنید. به هر حال هنگام انتخاب کفش، فارغ از طرح و سبک آن باید به مواردی که در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم نیز توجه کنید.

همکاری‌ های شاخص – شاید هم بخواهید کفشی بخرید که ستارگان محبوب ورزشی، هنری و مد شما از آنها استفاده می‌کنند. آدیداس همکاری گسترده‌ای با چهره‌ های مطرح جهان دارد که از پوشاک آن استفاده می‌کنند که از جمله این افراد مشهور می توان به «کین وست»، «فارل ویلیامز»، «استلا مک کارنتی» و «یوجی یاماموتو» اشاره کرد.

الهام – اگر نمی‌ دانید که کدام سبک طراحی مناسب شماست ببینید که کدام سبک ورزش برای شما الهام بخش است و بیشتر در چه زمان و چه شرایطی این کفش را خواهید پوشید. طیف گسترده‌ ای از کفش‌ های آدیداس وجود دارد، از جمله کفش مخصوص دوندگان جاده، ورزش‌ های عمومی، ورزش تنیس، کوهنوردی، اسکیت برد، بسکتبال مبتدی و همچنین فوتبال. شما برای هر کاری که کفش بخواهید، آدیداس در کلکسیون خود دارد.

سبک –  سبک کفش‌ های آدیداس به حدی متنوع است که واقعاً انتخاب سخت می‌شود. از جمله سبک‌ های آن می‌توان به Stan Smith، Superstar، Campus، NMD، Gazelle، EQT، Tubular، Samba و ZX اشاره کرد. شما با هر نوع سبک و شخصیتی می‌ توانید از فهرست برگزیده ما کفشی مناسب برای خود بیابید. چه خواهان کفش سبک با حمایت کمتر و چه کفش سنگین با حمایت بیشتر باشید می‌ توانید در مجموعه آدیداس برای خود کفش مناسب بیابید.

دوام – شما قطعاً دوست دارید که کفش ورزشی‌تان دوام زیادی داشته باشد. با توجه به اینکه قیمت کفش‌ های ورزشی معمولاً بالاست باید به دنبال کفشی باشید که جنس مرغوب داشته و دوامش زیاد باشد. برای افزایش دوام کفش باید به توصیه‌ های شرکت سازنده برای نگهداری از کفش توجه کنید. به دنبال زیره لاستیکی محکم باشید که گیرش، اصطکاک و کنترل خوبی داشته باشد، به خصوص اگر قرار است در طبیعت از این کفش استفاده کنید.

بهترین روش برای تمیز کردن کفش‌های آدیداس چیست؟

حالا که برای خرید کفش آدیداس هزینه کرده‌اید قطعاً می‌خواهید آنرا در بهترین شرایط نگه دارید یا حداقل طوری از آن نگهداری کنید که دوام زیادی داشته باشد. دویدن در فضای آزاد یا ورزش کردن روی سطوح کثیف و سخت و در شرایط جوی متغیر به کفش‌ های شما آسیب خواهد زد. اما از سوی دیگر این کفش‌ ها را نخریده‌ اید که روی فرش نرم آنها را بپوشید. در اینجا توصیه‌ های شرکت آدیداس را در مورد نگهداری از کفش‌ های آن مرور می‌کنیم.

این موارد، نکات کلی در مورد نظافت کفش و همچنین بایدها و نباید های ضروری در مورد نگهداری کفش‌ های آدیداس است.

باید ها:

*همواره قبل از تمیز کردن کفش، خاک و گل و لای روی آنرا تمیز کنید. این کار را به کمک یک برس نرم یا حتی یک مسواک قدیمی انجام دهید.

*مخلوط از صابون و آب درست کنید یا یا چیزی مانند مایع لباسشویی دوستدار محیط زیست روی کفش بمالید و لکه‌های مقاوم را از بین ببرید.

*یک تکه پارچه نرم را در آب بشویید و روی کفش بکشید. هر کجا که لازم بود از آب و صابون یا مایع لباسشویی برای از بین بردن لکه‌های مقاوم استفاده کنید.

*کفش را در دمای اتاق خشک کنید و مقداری دستمال حوله‌ای یا روزنامه قدیمی داخل کفش برای جذب رطوبت اضافی قرار دهید.

*بندهای کفش را نیز بشویید و اگر خیلی کثیف شدند آنها را تعویض کنید. تعویض منظم بندها باعث می‌شود که کفش ورزشی شما نو به نظر برسد حتی اگر کهنه و قدیمی باشد.

*کفی کفش را به صورت منظم بیرون بیاورید تا خوب هوا بخورد. قطعاً کفی کفش به مرور زمان بو می‌گیرد و به همین دلیل باید به صورت منظم هوا بخورد.

نبایدها:

*کفش‌های آدیداس برای شستشو در ماشین لباسشویی طراحی نشده‌اند.

*اگر می‌خواهید شکل و فرم اولیه کفش حفظ شود آنرا هنگامی که خیس است خیلی نزدیک رادیاتور یا سایر منابع گرمایی خشک نکنید.

*هرگز وسوسه به استفاده از سفیدکننده یا مواد شیمیایی قوی برای تمیز کردن کفش نشوید و مهم نیست که لکه روی کفش تا چه حدی آنرا بدشکل کرده است چون استفاده از این مواد باعث صدمه به بافت کفش می‌شود.

*هرگز از برس سفت و زبر برای تمیز کردن کفش استفاده نکنید.

*علاوه بر این، نظافت دستی و نقطه‌ای کفش به صورت منظم و همچنین در کوتاهترین زمان ممکن پس از بروز لکه توصیه می‌شود چون لکله به مرور زمان به کفش صدمه می‌زند. اگر به صورت منظم کفش خود را تمیز کنید و آنرا در فضای باز قرار ندهید، آنگاه چندین سال می‌توانید از آن استفاده کنید.