کفش برای ست کردن با شلوارک + عکس
7 مدل کفش برای ست کردن با شلوارک + عکس

چه کفشی برای ست کردن با شلورک مناسب است؟ اگر تا به حال شلوارک پوشیده باشید، میدانید که شلوارک ها به راحتی با تیشرت ها و لباس های زیادی ست می‌شوند، اما انتخاب کفشی که به قول معروف به شلوارک بیاید کار آسانی نیست. انتخاب کفش مناسب برای ایجاد ظاهری شیک یک امر ضروری است. در این مقاله ما به شما خواهیم گفت که بهترین کفش برای ست کردن با شلوارک چه کفشی است و اگر قصد پوشیدن شلوارک را دارید چه کفشی را باید انتخاب کنید.

کتونی

اگر به دنبال تجربه سبک خیابانی هستید ما خرید کتانی را به شما پیشنهاد میکنیم. ترکیب کتونی و شلوارک یکی از مناسب ترین ترکیب ها برای کسانی است که به سبک های خیابانی و مد روز علاقه دارند. پیشنهاد ما استفاده از برندهای ورزشی کلاسیک مانند کفش نایک، کانورس و آدیداس است. صرف نظر از استایل شما، این کفش‌های غیررسمی، راحت و در عین حال شیک هستند و می‌توانند جزء اصلی کمد لباس شما در تمام طول سال باشند.  ترکیب کتانی و شلوارک صرف نظر از زیبایی که دارد برای ماه‌های تابستان عالی است.  اگر به استایل های غیر رسمی علاقه دارید توصیه می کنیم کفش اسپرت خود را با یک تی شرت ست کنید.

مدل کفش برای ست کردن با شلوارک

لوفر (کالج)

این کفش‌های کشویی شیک یکی از ملزومات کمد لباس شما هستند و در سه سبک مختلف عرضه می‌شوند: پنی، منگوله و گوچی. ترکیب کلج در کنار شلوارک، برای گردش‌های روزانه عالی است.البته بستگی به شما دارد که به استایل رسمی علاقه دارید یا استایل غیررسمی. همانطور که گفته شد، کفش لوفر یک کفش همه کاره است.  اگر به دنبال یک ترکیب مناسب برای تابستان میگردید و به ترکیب رنگ های ساده علاقه دارید پیشنهاد ما یک تی شرت سفید ساده به همراه یک لوفر خاکستری است.  نکته مهم پوشیدن لوفر با شلوارک، انتخاب رنگ مناسب است.  البته دقت کنید که لوفر ها باید بدون جوراب پوشیده شوند.

لوفر (کالج) برای ست کردن با شلوارک

کفش بروگ

برای یک ظاهر کلاسیک، پوشیدن یک کفش رسمی الزامی است. اما پیشنهاد ما استفاده از کفش بروگ است. این کفش ها در عین حال که ظاهری تقریبا رسمی دارند به راحتی با شلوارک ست شده و ظاهری مرتب و شیک به شما می‌دهند. جفت کردن بروگ با یک شلوارک متناسب، ظاهری عالی برای یک فضای غیررسمی ایجاد می کند.  نکته کلیدی که استایل شما را عالی جلوه می‌دهد این است که آن را با یک پیراهن رنگی کلاسیک متعادل کنید.  فقط به یاد داشته باشید که جوراب را کنار بگذارید و با جای آن از یک عینک آفتابی بگیرید استفاده کنید که استایل شما را تکمیل کند.

کفش بروژ برای ست کردن با شلوارک

صندل و دمپایی

اگر قصد رفتن به ساحل را دارید قطعا به کفشی نیاز دارید که هم راحت و هم باز باشد.  صندل یک انتخاب عالی برای ماه های تابستان است.  از آنجایی که بسیار مقرون به صرفه و ساده هستند، جای تعجب نیست که چرا در سال‌های اخیر اینقدر محبوب شده‌اند.  در حال حاضر استایل های زیادی وجود دارد که با صندل ست می‌شوند؛ همین مورد نشان دهنده محبوبیت صندل در بین افراد است. پیشنهاد ما پوشیدن یک شورت استخری یا جین با یک تی شرت ساده و صندل است. این ترکیب در عین شیک بودن، برای ساحل و استخر نیز بسبار مناسب است. فقط هنگام پوشیدن صندل دقت داشته باشید که لیز خوردن با این کفش ها خیلی راحت است پس کاملا به نحوه راه رفتن خود دقت داشته باشید.

صندل و دمپایی

کفش قایقی

احتمالا برای اولین بار است که نام این کفش را می‌شونید. این کفش ها بیشتر توسط کسانی که کنار ساحل زندگی می‌کنند استفاده می‌شود. این کفش ها هنگامی که به روش درست پوشیده شوند، و با لباس مناسب ست شوند می توانند فوق العاده شیک باشند.  اگر به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهید پیشنهاد ما این است که کفش های قایقی را در رنگ های خنثی مانند سرمه ای یا بژ انتخاب کنید.

کفش قایقی

اسپادریل

برای یک استایل غیررسمی و در عین حال مد روز، اسپادریل ها گزینه بسیار خوبی هستند. اسپادری ها یکی از راحت ترین کفش های تابستانی موجود در بازار هستند. وقتی صحبت از ست کردن این کفش ها می شود، چند لباس وجود دارد که به شما استایلی بسیار زیبا می‌بخشند.  شما می‌توانید کفش های اسپادریل را با پیراهن و کت ست کنید تا ظاهری بسیار زیبا داشته باشید.

گفش اسپادریل با شلوراک

بوت صحرایی

در حالی که شلوارک ها به جزئی جدایی ناپذیر از کمد های لباس تبدیل شده اند، اضافه کردن چند بوت صحرایی به کمد لباس برای ست کردن با شلوارک ها کاری ضروری به حساب می‌آید. کفش کلاسیک یکی از عناصر اصلی برای هر کمدی به حساب می‌آید و زیبایی منحصر به فردی را به هر استایلی می‌بخشد.  این بوت ها برای لباس‌های غیررسمی بسیار ایده‌آل هستند و در مجالس رسمی‌تر نیز به خوبی با لباس های دیگر ست می‌شوند. در کل، این کفش‌ها همه کاره و بسیار شیک هستند.

بوت صحرایی

 

بیشتر بخوانید : تاریخچه آدیداس


 

سوالات متداول

چه کفشی با شلوارک بهتر ست می‌شود؟
بهترین کفش ها برای پوشیدن با شلوارک کتانی، کفش های راحتی، بروگ، صندل و دمپایی هستند. البته انتخاب نوع کفش به استایل شما و ظاهری که دنبالش هستید بستگی دارد.

چه کفش هایی با شلوارک جین خوب به نظر می رسند؟
صندل ها با شلوارک جین عالی به نظر می رسند، اما پیشنهاد ما پوشیدن کتانی است.  هر دو گزینه معمولی و راحت هستند.  صندل ها و دمپایی ها برای ماه های تابستان عالی هستند، در حالی که کفش های کتانی همه کاره تر هستند و تقریباً با همه چیز می توان آنها را ست کرد. برای یک لباس ساده اما شیک، یک جفت کفش کتانی کوتاه با شلوارک و یک تی شرت مناسب را امتحان کنید.

آیا باید جوراب را با شلوارک بپوشید؟
اگر کفش‌های بسته می‌پوشید، باید جوراب بپوشید. نپوشیدن جوراب باعث ایجاد بوی بد و بیماری برای پا می‌شود.

شلوارک مردانه چقدر باید کوتاه باشد؟
بیشتر شلوارک ها باید درست بالای زانو یا کمی بالاتر بایستند. این بهترین حالت برای شلوارک مردانه است.

منبع : thetrendspotter