کتانی سفید
مدل های کفش بهار 1402 + عکس

هوای گرم‌ در حال آمدن است و رسما زمان آن است که لباس های زمستانی خود را از کمد بیرون بریزید و شروع به خرید کفش‌های شیک برای بهار کنید. به همین دلیل در این مقاله ما بهترین کفش های بهاری برای خانم ها را جمع آوری کرده ایم.

برای اینکه به شما کمک کنیم کمد لباس خود را برای فصل بهار آماده کنید و تصمیم بگیرید که کدام کفش را برای بهار انتخاب کنید، در مقاله امروز، فهرستی از کفش هایی که می‌تواند بهترین انتخاب برای شما در این فصل باشد را گردآوری کرده ایم. از کفش های پاشنه بلند گرفته تا کتانی در این لیست وجود دارد، ما بهترین کفش ها را برای شما انتخاب کروه ایم که به راحتی بتوانید آن را با لباس های خود ست کنید. پس در ادامه همراه ما باشید.

کفش پاشنه تخت

کفش پاشنه تخت یکی از بهترین کفش ها برای فصل بهار است! کفش پاشنه تخت از آن سبک های کلاسیکی است که حس قدیمی و از مد افتاده بودن را به شما نمی‌دهد. این کفش ابتدا در پاریس محبوبیت گرفت و کم کم به یک عنصر اصلی در کمد لباس خانم ها تبدیل شد که همچنان هم مد روز است.  فرقی نمی‌کند که کدام یک از مدل ها را انتخاب میکنید، نوک تیز یا ساده، با شلوار جین یا پارچه ای، این کفش ها همان چیزی هستند که در بهار امسال به آن نیاز دارید.

کفش پاشنه تخت

کفش پاشنه بلند (پامپ)

اگر به کفش‌های راحت علاقه دارید اما همچنان می‌خواهید کفش‌های پاشنه دار بپوشید، پامپ ها جایگزین مناسبی برای کفش‌های پاشنه تخت هستند. آنها کفش های مناسبی برای هوای بهاری هستند و تقریبا می توانند با هر چیزی به خوبی ست شوند. از شلوار جین گرفته تا شلوارهای پارچه ای و دامن.

در این فصل،  پامپ های بژ و مشکی جایگزین‌های عالی مدل های با پاشنه بلند تر هستند. اگر استایل زیبا تری میخواهید، می‌توانید از کت‌ های کمربند دار استفاده کنید که با کفش های پاشنه بلند پامپ ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می‌آورند.

کفش پاشنه بلند (پامپ)

لوفر

کفش‌های لوفر یکی از کفش‌های بسیار محبوب برای فصل بهار است. چیزی که در مورد این کفش ها بسیار حائز اهمیت است این است که حال و هوای بسیار شیکی را به هر لباسی اضافه می کنند و هرگز از مد نمی افتند.

در این فصل، یکی از کفش هایی که میتواند استایل شما را چند لول بالاتر ببرد انتخاب یک جفت کفش لوفر است. از طرف دیگر، اگر ظاهر کلاسیک و زنانه‌تری را ترجیح می‌دهید، مدل هایی شبیه به لوفر Sézane Vicky یا Gucci Jordaan را انتخاب کنید.

کفش غیر رسمی

کفش های غیر رسمی برای استفاده روزمره مناسب است، اگر قصد دارید با کفش های خود به محل کار یا مدرسه بروید این کفش ها نمی‌تواند برای شما مناسب باشد. این کفش‌ها انتخابی عالی برای ست کردن با لباس‌های غیررسمی هستند و ظاهری ساده و بسبار شیک به شما می‌دهند.

کفش های غیر رسمی بسیار راحت هستند. این کفش ها برای خانم هایی که می خواهند قد بلندتر به نظر برسند اما نمی خواهند کفش های پاشنه بلند با پاشنه های باریک بپوشند، انتخابی عالی است.

کتانی سفید

کتانی های سفید که به تازگی محبوبیت بسیار زیادی بین جوانان و به خصوص نوجوانان پیدا کرده اند می‌توانند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشند. کتانی ها به راحتی با اکثر لباس ها ست می‌شوند و میتوانند استایل زیبایی را به شما بدهند.

خانم‌های فرانسوی برای اینکه لباس‌های خود را شیک تر جلوه دهند، از کتانی سفید استفاده می‌کنند که پاهایشان را نازک تر و باکلاس نشان دهد. برای داشتن ظاهری مدرن‌تر، من کتانی Nike Air Force 1 را به شما توصیه می‌کنم.

کتانی سفید

کفش کانورس

اگر دانش آموز یا دانشجو هستید، کفش کانورس قطعا بهترین انتخاب برای شما است. کفش کانورس به دلیل راحتی و سبکی و طراحی خوب می توانند تا مدت ها مورد استفاده قرار گیرند و در عین شیک بودن میتواند با لباس فرم مدرسه ست شود. همچنین خیلی راحت با اکثر استایل های دانشجویی ست می‌شود و استایل زیبایی را به شما می‌دهد.

کفش لژ دار پاشنه بلند

اگر از پوشیدن کفش های پاشنه بلند و نوک تیز خسته شده اید، کفش های لژ دار پاشنه بلند بهترین گزینه برای شما هستند. این کفش ها در دهه 90 بسیار مورد استفاده قرار می گرفتند و حالا دوباره شاهد محبوبیت آن ها هستیم. گوه‌ها در سبک‌های مختلفی وجود دارند که گزینه‌های تطبیق زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

ویژگی مهم کفش های بهاره

  1. یکی از مهم ترین ویژگی های کفش های بهاره مناسب برای خانم ها، مزیت انعطاف پذیری آن است.
  2. زیره کفش یکی از مهم ترین قسمت های کفش بهاره است. این قسمت برای جلوگیری از خستگی و محافظت از پا و کمر در برابر آسیب باید استاندارد باشد.
  3. در انتخاب کفش های بهاره به وزن آن توجه کنید. این مدل کفش باید وزن سبکی داشته باشد تا پاها در آن احساس خستگی نکنند.
  4. کفش های بهاره باید پاشنه خوبی داشته باشند. معمولاً خانم ها از کفش های بهاری برای پیاده روی استفاده می کنند. بنابراین باید یک پاشنه خوب داشته باشد که احتمال پیچش پای شما را کاهش دهد.
  5. یکی دیگر از مزیت های کفش های بهاره زنانه قابلیت گردش هوا در آن است. رویه کفش شما باید به گونه ای باشد که هوا در داخل کفش جریان داشته باشد تا از بروز عرق و بیماری های قارچی جلوگیری شود.
  6. کفش های بهاره باید زیره ای نرم و سبک داشته باشند.

منبع : stylebysavina